Jdi na obsah Jdi na menu
 


Gothic2

12. 4. 2014

                                                            Gothic                2

Piráti na obzoru!

Ve hře Gothic 2: Noc Havrana si stále musíte vybrat mezi milicí, mágy a žoldáky, přesto ale přijdete do styku s několika zbrusu novými frakcemi či uskupeními. V datadiskovém světě na vás čekají dvě skupiny proti sobě stojících hrdlořezů - bandité a piráti. Mezi bandity potkáte mnoho známých z prvního dílu a navíc se můžete těšit i na kompletní sestavu mágů Vody, kteří rozhodně nezapomněli, co jste.

V novém herním světě, do kterého se kromě původních částí ostrova Khorinis vydáte. Najdete zde skutečně rozmanitou faunu i flóru. Kromě toho na vás čekají pozůstatky dávno zapomenuté civilizace, která neměla být nikdy objevena.

V této novince shrnu dvě věci. Tou první je, že jsem v uplnulých asi dvou týdnech trochu zapracoval na obsahové stránce sekce Gothic 2: Noc Havrana. Přiznávám, že ta nikdy nebyla přílišnou chloubou gothicz.net, nicméně nyní by již měla pokrývat alespoň to nejdůležitější, o co v G2A jde.

Menšími či většími korekcemi prošel návod (byl doplněn seznam úkolů), sady artefaktů a popisy frakcí a lokací. Zbrusu novými stránkami pak jsou různé předmětové přehledy (kamenné tabulky, zbraně, zbroje, opasky), seznam datadiskových NPC postav a pár dalších drobností.

Ačkoli nejsou informace o G2A kompletní, můžu si u této sekce udělat alespoň malou fajfku :).

No a druhou věcí je tak trochu tichý redesign naší fanstránky. Nebudu kolem toho dělat žádné haló, někomu se bude líbit, někomu ne, ostatně jako vždy. Doufám jen, že lidí v první skupině bude více. Mezi nejzásadnější změny patří návrat ke tří sloupcovému layoutu, k čemuž se váže přesun ankety a dalších "vedlejších" věcí do pravého menu, kde nyní najdete i menu sekcí (místo horizontálního menu pod logem).

Nový design má ještě pár mouch, které odstraním (snad) v nejbližších dnech. Takže prosím ještě o chvilku strpení :).

Takže to je zatím vše. Nyní se v závislosti na čase vrhnu na sekci G3, kterou je nutné také trochu revitalizovat a hlavně doplnit pořádnou řádku věcí, která mi tu již nějakou dobu "leží na stole" od našich pracantů z fóra, čímž se jim omlouvám :).

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář